Art.46

Firma Art.46 – truhlářství, interiéry navazuje na rodinnou tradici truhlářství. Samotné kořeny naší rodinné firmy sahají do roku 1991, kdy byla založena. Postupnými kroky a rychlým reagováním na poptávku zákazníků se stala vyhledávanou firmou pro realizace zakázkového vybavení interiéru. Firma se nikdy nespecializovala pouze na jednu z mnoha oblastí klasické truhlářské výroby, ale zabývala se a zabývá kompletní truhlářskou výrobou (dveře, okna, schodiště, stoly, židle, křesla, ale také vestavěné skříně, obývací stěny, předsíně a kuchyně). V roce 2002 jsme rozšířili svůj odborný záběr o restaurování a opravy nábytku a postupnými kroky se dostali až k samotné přeměně názvu na Art.46 – truhlářství, interiéry.

To vše s sebou nese obrovskou zodpovědnost vůči Vám, zákazníkům, a to v precizně odvedené práci. Jsme schopni kompletně vybavit Váš interiér nejen o nábytek nový, ale také o nábytek restaurovaný. Kompletní služby poskytneme i vašemu interiéru – doladíme ho do posledního detailu.

V roce 2018 jsme dostali nabídku vybavení mateřské školy a tím jsme naši práci posunuli opět dál. Nakonec jsme školku vybavili kompletně i se sanitou, pokládkou podlah, atd. Tato zakázka dala vzniknout i další myšlence chytrého dětského nábytku, jehož prototypy jsou právě ve výrobě.